• bulwar Ikara 28/2A, 54-130 Wrocław, tel: + 48 71 788 40 40

Kosmetologia

  • Agnieszka Zalewska
  • kosmetolog
  • tel 732 049 918

Oferta

Karboksyterapia, czyli odmładzanie z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Wskazania: brak jędrności skóry, bruzdy, cellulit , nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, zmarszczki, worki pod oczami, kurze łapki, a także wypadanie włosów. Jak działa karboksyterapia? Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu niewielkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2), który przenika do okolicznych tkanek. Efektem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i przyspieszenie procesu tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych. Dodatkowo, w miejscu podawania CO2, zwiększa się przepływ krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Poprawia się także mikrokrążenie. Karboksyterapia pozwala również na mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych, pozytywnie wpływa na stymulację kolagenu . Skutek? Sprężysta i jędrna skóra. Efekty są zaskakujące, porównywalne z zabiegami operacyjnymi. Dziś uważa się, że karboksykoterapia jest jedną z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry.

Oczy 5 zab: 249 zł

Twarz 5 zab: 299 zł

Szyja 5 zab: 299 zł

Dekolt 5 zab: 299 zł

Twarz szyja dekolt 5 zab: 349 zł

Ciało partia 5 zab: 399 zł

Na czym polega usuwanie rozszerzonych naczynek metodą elektrokoagulacji? Usuwanie naczynek metodą elektrokoagulacji polega na wykorzystaniu prądu zmiennego o wysokiej częstotliwości. Prąd przepływając przez elektrodę – specjalną igłę do elektrokoagulacji – ogrzewa ją do bardzo wysokiej temperatury (do 200˚C). W wyniku kontaktu igły z tkanką docelową, którą jest w tym przypadku poszerzone naczynko krwionośne dochodzi do koagulacji (ścięcia) białek naczynia krwionośnego. Następnie „martwe” naczynko krwionośne ulega wchłonięciu w ciągu kilku dni po zabiegu. W przypadku nieco większych naczynek, bardziej rozległych lub drobnych naczyniaków (tzw. rubinek), zabieg może wymagać powtórzenia.

40-400 zł

Likwidowanie tkanki tłuszczowej (lipoliza iniekcyjna) to nic innego jak nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na podaniu zastrzyków z substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. Miejsce poddane zabiegowi staje się wrażliwsze na dotyk lub ucisk, może również wystąpić świąd skóry czy lekki ból. Taka reakcja utrzymuje się zazwyczaj do kilku dni po zabiegu. Efekt serii zabiegów to zazwyczaj utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej, aby go osiągnąć, wystarczą zwykle 2-3 zabiegi. Jeżeli jednak tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być zdecydowanie większa. Odstępy pomiędzy nimi powinny wynosić 3 -4 tygodnie. Jako uzupełnienie terapii polecamy zastosowanie masażu limfatycznego, który przyspieszy usuwanie tłuszczu z komórek i ułatwi jego transport przez naczynia chłonne.

- 3 amp: 249 zł

- 6 amp: 349 zł

- 9 amp: 499 zł

-ombre: to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. -mikroblading: microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków. Technikę z powodzeniem można stosować na starych makijażach permanentnych, tworząc poszczególne włoski tak, by nadać brwiom naturalności.

brwi ombre: 600 zł

microblading: 400 zł

Jest zabiegiem polegającym na ostrzykiwaniu poszczególnych obszarów ciała odpowiednio dobranymi preparatami. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Zabieg stosowany jest w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, w leczeniu rozstępów, cellulitu, a także przy wypadaniu włosów i łysieniu.

Pojedyńczy zabieg:

- twarz: 149 zł

- twarz, szyja: 199 zł

- twarz, szyja, dekolt: 249 zł

Seria trzech zabiegów:

- twarz: 399 zł

- twarz, szyja: 499 zł

- twarz, szyja, dekolt: 599 zł

Zabieg wybielania zębów jest obecnie najszybszym i najwygodniejszym zabiegiem zapewniającym wysokie rezultaty wybielania – średnio od 6 do 16 tonów. Niskie stężenie substancji aktywnej (0,16% nadboranu sodu, który w trakcie zabiegu wydziela mniej niż 0,1% nadtlenku wodoru) sprawia, że nie trzeba się obawiać nadwrażliwości zębów po zabiegu. Pamiętajmy, że kamień nazębny nie wybieli się!

Wybielanie: 149 zł